Pro pedagogy

Vaše třída by měla mít zdi natřené „transparentní barvou“, aby myšlenky mohly prostupovat dovnitř a ven, aby se znalosti prolnuly s praxí, aby dospívající mohli dospět ke konečnému cíli – porozumět sobě samým, světu kolem a být připraveni na samostatný život.

 

K dosažení takového cíle je však potřeba podpory rodiny, kvalitních společníků i doprovodných institucí. Škola zde hraje klíčovou roli. Pedagog má být pomocnou rukou, která vede studenta k poznání odborně a nezávisle, obzvláště v dnešním světě plném informačních zdrojů a vyostřených názorů napříč společností.

 

Naším úkolem je v tomto řetězci být pomocnou rukou především Vám, pedagogům. Ulehčit Vám od starostí spojených s administrativou a organizací při pořádání mimoškolních akcí.

 

Zde se nyní nacházíte v místě konkrétní realizace, kde se postupnými kroky mohou uskutečnit Vaše představy a nápady. Najdete zde informace teoretického i praktického rázu neboli preventivní shromáždění námětů. Jejich cílem je odpovědět na všelijaké otázky spojené se záměrem, přípravou i samotnou realizací cesty mimo školní lavice. Shrnuto: „Jak cestovat jednodušeji“.

 

V případě jakékoli nejasnosti nás neváhejte kontaktovat emailem či telefonicky. Velmi rádi se s Vámi sejdeme i osobně.

 

Hodně štěstí při přípravě a realizaci Vaší cesty přeje tým Comenius travel.