Registrujte se u nás

Aktuálně pracujeme na systému online registrace pro Vaše větší pohodlí a lepší přehled o jednotlivých funkcích celého systému. Pokud však chcete využívat těch podstatných výhod již nyní, můžete se registrovat tak, že nám zašlete níže požadované údaje e-mailem. Obdržíte od nás potvrzení o registraci a o stavu účtu Vás budeme do spuštění online systému informovat e-mailem.

 

● Registrace

 

Více informací, jak se registrovat naleznete na stránce REGISTRACE PRO ORGANIZÁTORY
 

● Proč se registrovat

 

Registrace na našich stránkách Vám přináší hned několik výhod najednou:

 

> registrovaný účastník v našem věrnostním programu za svoji aktivitu sbírá body. Za ty pak získá slevy na zboží a služby u našich partnerů až do výše 100%,

 

> své první body získáte již za samotnou registraci (více informací o bodovém systému Vám zašleme e-mailem),

 

> pokud jste již zavítali do sekce AKTUÁLNĚ tak víte, jaké informace o zajímavých akcích, výročích a dalších událostech během školního roku od nás můžete dostávat přímo do e-mailu, aby Vám nic podstatného neuniklo. Navíc Vám registrace umožní možnost výběru, jak často chcete být o těchto událostech informováni,

 

> při další komunikaci s námi již nemusíte vyplňovat kontaktní údaje – tuto funkci připravujeme – momentálně je nedostupná,

 

> získáte rychleji informace o cenách v naší nabídce – tuto funkci připravujeme – momentálně je nedostupná,

 

> máte přístup automaticky k užitečným dokumentům (jako jsou formuláře pro přihlášení, evidence přihlášených, seznamy památek, podklady pro vzdělávací programy a další) – tuto funkci připravujeme – momentálně je nedostupná,

 

> máte přístup k neocenitelnému pomocníkovi pro plánování i pro vlastní cestu. Jsou tu užitečné rady, tipy a praktické informace o jednotlivých destinacích – tuto funkci připravujeme – momentálně je nedostupná.

 

 

● Odpovědi na otázky

 

Co mám dělat, když si nevím s registrací rady?

> Zavolejte nám na telefon 222 222 100 nebo pošlete e-mail se svým dotazem na comenius@comeni.cz a my Vás budeme kontaktovat, případně provedeme registraci a potřebné údaje zašleme zpět.

 

Za co je možné proměnit nasbírané body?

> Přehled partnerů a možnosti využití Vašich bodů zašleme registrovaným účastníkům na vyžádání e-mailem.

 

Kdo se může věrnostního programu účastnit?

> Registrace do našeho systému je osobního charakteru. Účastnit se může každý, kdo v zastoupení školy, organizace nebo instituce organizuje pro účastníky této instituce cestovní služby. I když registrace vyžaduje údaje o organizaci, nasbírané body a výhody připadají registrované osobě a záleží jen na ní, jak s nimi naloží.

 

Co mám dělat, pokud chci sbírat body za aktivity pro více organizací? Učím ve škole a jsem ještě vedoucím skautského oddílu.

> Pokud organizujete činnost pro více institucí (např. pro školu, kde učíte a ještě pro místní sportovní klub) stačí mít uvedenu jen jednu z těchto organizací. Body, které nasbíráte – ať už při aktivitách za školu či za další organizaci se Vám načítají. Nezáleží na tom, za jakou školu jste registrováni a za jakou organizaci jste aktivní.

 

Co když například organizuji cestu s kolegou, můžeme se o body rozdělit?

> Ano, body jsou přenosné! Záleží jen na Vás, kolik bodů a komu převedete. Pokud např. organizujete cestu spolu s kolegou, můžete převést část bodů na něj. Převod však podléhá podmínkám, které jsou uvedeny v informacích o bodovém systému. Ten od nás obdržíte po registraci.

 

Je možné zjistit, zda je některý z kolegů již registrován?

> Údaje o osobách registrovaných v našem věrnostním programu neposkytujeme.

 

Pokud máte jakékoli další dotazy, neváhejte nás kontaktovat.