Ubytování

Historicky bylo „turistické“ ubytování většinou budováno podél hlavních cest a na jejich křižovatkách. V 19. století výstavbu ubytování ovlivnil prudký rozvoj železnice. V dnešní době je ubytování snad nejrozmanitěší službou cestovního ruchu.

 

Velké mezinárodní hotely s bohatým výběrem dalších služeb mohou být umístěny v centrech měst, v oblastech určených pro dovolenou nebo v lyžařských střediscích. Stejně tak i nepřeberné množství ostatních typů ubytovacích zařízení jako jsou hostely, penziony, motely, ubytování v soukromí, ale i kempy pro stavbu vlastního stanu nebo rekreační a účelová zařízení. Navíc to vše v různých cenových, respektive kvalitativních kategoriích. Uf, je toho ještě tolik, co jsme nejmenovali…

 

Mezi nejdůležitější hlediska při výběru ubytování patří sice cena a umístění, ale i další faktory mohou hrát významnou roli. Podělte se o ně s námi a my se naoplátku podělíme s Vámi o naši rozmanitou nabídku ubytovacích zařízení doslova po celém světě. Mnohá z nich jsme navštívili osobně a máme jich vyzkoušených opravdu velké množství.

 

Výběr je jen a jen na Vás.

 

Funguje to tak, že nám napíšete své požadavky a my vypracujeme nezávaznou nabídku. Pokud Vám nabídka z jakéhokoli důvodu nebude vyhovovat, dáte nám vědět a my ji budeme upravovat až k Vaší úplné spokojenosti.

 

Abychom Vám nabídli to nejlepší, potřebujeme znát:

 

– název školy / organizace,

– telefon pro případný zpětný dotaz,

– cílová země, město a konkrétní místo (například adresa partnerské školy),

– termín (datum příjezdu a datum odjezdu),

– počet cestujících osob – studentů/žáků a jejich doprovod (alespoň přibližně), případně počet pokojů a jejich skladbu (dvoulůžkové, vícelůžkové…).

 

Níže uvedené možnosti ubytování jsou orientační. Nejlevnější neznamená vždy nejvýhodnější. Ve velkých městech mnohdy dražší ubytování v centru vyváží ztrátu času při cestování po městě i cenu jízdného z centra na okraj města.