VZDĚLÁVACÍ PROGRAMY

Definice: Vzdělávací program prohlubuje znalost probírané látky prostřednictvím různých typů aktivit jako jsou soutěže, kvízy a plnění úkolů především zábavnou až vědeckou formou tak, že v účastníkovi rozvíjí samostatné myšlení na jeho úrovni schopností.  Rozšiřuje tak obzor o různé úhly pohledu i díky diskuzi a spolupráci s ostatními účastníky ve skupině, čímž navíc rozvíjí i týmového ducha a celkově mu napomáhá k utváření vlastního názoru.  Zpracováním připravených pracovních listů a jejich následným vyhodnocením dává lektorovi či pedagogovi zpětnou vazbu, co si účastník z programu odnáší. Cílem dobrého programu je účastníka vzdělávat tak, aniž by si to uvědomil.

 

Náš přínos: Vše je komletně připraveno: soutěže, úkoly, kvízy, časový hamonogram, pracovní listy, podklady pro vyhodnocení a nakonec i závěrečné kolektivní certifikáty.

 

Poznámka: Vzdělávací progam je možné vytvořit prakticky z každého produktu, který najdete na našich stránkách (samozřejmě kromě sekce SLUŽBY), například i k lyžařskému kurzu připravíme zajímavý vzdělávací program!

 


  Po stopách Karla IV. v Praze

  Cena 180,- Kč
  Praha, Karel IV u Karlova mostu
  - vzdělávací program v Praze vhodný pro ZŠ i SŠ
  - tématická procházka s odborným průvodcem
  - návštěva dvou expozic
  - pracovní listy s klíčem
  - platnost programu celoročně
  - časová náročnost cca 4 hodiny
  Více >