Proč cestovat s námi

Pokud Vás prst na myši, tabletu či chytrém telefonu dovedl až na tuto stránku, máte jistě chuť zjistit, v čem se tedy odlišujeme od ostatních. Jaké jsou důvody, které Vás přimějí využít našich služeb. Odlišovat se není naším záměrem, ale výsledkem naší práce a celkového přístupu, kterým šetříme Váš čas a starosti.

 

● Jsme jiní

 

Nejsme standardní cestovní kancelář. Jedinou možností, jak se vyhnout planým slibům a přesvědčovacím taktikám, je nechat si od nás zaslat nezávaznou nabídku.

 

Rozhodně Vám neřekneme, že co nenajdete v katalogu, tam se nepojede. Naopak! Jsme připraveni tvořit produkty společně s Vámi, abychom našli správnou rovnováhu mezi sebeodvážnějším požadavkem a finančními možnostmi. Také budeme rádi, když sami účastníci cesty projeví zápal pro věc a přijdou s vlastními tipy a nápady.

 

U nás máte také možnost registrovat se do věrnostního programu a získat tak další výhody. Více informací v sekci Registrujte se u nás.

 

Umíme napasovat naše produkty i v rámci RVP. Funguje to buď tak, že nám sdělíte v rámci jakého RVP byste rádi vycestovali a my vybereme produkt, připravíme kompletní podklady a program zorganizujeme. Z opačné strany umíme i to, pokud si vyberete jakýkoli náš produkt, tak podle zaměření Vaší školy vyhledáme nejvhodnější RVP a produkt náležitě upravíme a zasadíme jej do něj.

 

● Zjednodušujeme procesy

 

S námi je to opravdu jednoduché. Pokud plánujete mimoškolní aktivitu, zahrňte nás již do tohoto plánování. Jsme schopni být nápomocni již od doby, kdy dostanete nápad anebo chuť vyrazit se studenty kamkoli mimo školní lavice. Ať už byste rádi Váš nápad jen konzultovali, nebo se nechcete zatěžovat náročnou administrativou spojenou s celou akcí, kontaktujte nás. Připravili jsme také řadu dokumentů, které Vám celou administrativu zajištění akce zjednodušší. Více informací v sekci Jak na to.

 

Při placení cestovních služeb je mnohdy vyžadováno použití platební karty a způsob platby tak objednání služeb komplikuje. Při cestování s námi tato starost odpadá, sjednané služby uhradíte přímo nám způsobem, který bude vyhovovat hlavně Vám.

 

Ještě před provedením rezervace nás kontaktujete a společně sjednáme možnosti platby tak, aby pro Vás byla co nejjednodušší.

 

● Odstraňujeme překážky

 

Také jste se ve Vaší instituci setkali s „nepřekonatelnými“ překážkami a důvody, proč není možné realizovat zájezd či výlet a již vůbec ne do zahraničí? O mnohých překážkách víme a většinu z nich umíme odstranit.

 

Zní např. argument školy, že nelze uspořádat zahraniční zájezd nebo výlet, protože nejsou prostředky na vyplacení zákonných cestovních náhrad (neboli diet) za pobyt v zahraničí?

 

Nemáte dostatek pedagogického dozoru, který se může Vámi plánované akce zúčastnit?

 

Nemáte možnost zajistit dostatek účastníků, kteří by plánovaný program absolvovali?

 

Neváhejte se na nás obrátit v případě, kdy potřebujete vyřešit jakoukoliv překážku, která by mohla uskutečnění plánované akce zabránit. Dáme hlavy dohromady a splečně překážky odstraníme!

 

● Vše pod jednou střechou

 

Při bližším prozkoumání všech služeb máte možnost zjistit, že naše pokrytí je opravdu široké. Od zajištění jednoduché služby jakou jsou vstupenky do divadla, přes složitější vyhledání leteckých či vlakových spojení nebo tvorbu náročných itinerářů i do míst na jiných kontinentech. Až po zajištění letenky a ubytování pro jednu osobu na služební cestu pracovníka školy například na konferenci. Znovu tedy: Vše pod jednou střechou.

 

Kam nyní dále? Pokračovat na JAK NA TO, nebo pokračovat na REGISTRUJTE SE U NÁS.