Jak na to

> Výběr akce

 

Kde se vzal, tu se vzal, na začátku je většinou nápad, který směřuje mimo školní lavice a klubovny.

 

Ať již začínáte svým vlastním nápadem nebo teprve hledáte inspiraci, projděte si pečlivě náš katalog produktů. Procházejte, dokud nenarazíte na produkt, který se Vám líbí nebo alespoň na nějaký jemu podobný. Vyhledávat můžete procházením produktů v jednotlivých kategoriích, nebo můžete použít vyhledávací pole vpravo nahoře. Sem napište hledaný výraz (např. Berlín) a objeví se výsledek, kde všude je hledaný výraz použit.

 

V každé fázi přípravy cesty, ať při samotném nápadu, poptávce, nabídce či objednávce, jsou Vám k dispozici naši zkušení konzultanti, kteří rádi zodpoví Vaše dotazy. Neváhejte nás kontaktovat telefonicky či e-mailem. Po předchozí domluvě se s Vámi rádi sejdeme i osobně.

 

> Ceny

 

Ceny uvedené u jednotlivých produktů na našich webových stránkách jsou orientační a odrážejí zpravidla nejnižší možnou cenu, kterou je možné dodržet v případě naplnění konkrétních podmínek. To proto, že zatím neznáme podrobnosti Vaší cesty, tedy například kolik osob, kdy a odkud bude cestovat. Mezi faktory, které výslednou cenu mohou ovlivnit patří zejména termín cesty, rozsah služeb, jejich kvalita, počet osob a vzdálenost ubytování od centra města.Věnujte prosím pozornost informacím o tom, co je a co není v ceně zahrnuto.

 

V cenách obykle není zahrnuta doprava. Tu kalkulujeme zvlášť podle místa odjezdu.

 

> Poptávka

 

Pokud v našem katalogu nenajdete ani to, co se Vašemu nápadu podobá, není nic jednoduššího než se s námi spojit buď přímo telefonicky a můžeme tak nápad v krátkosti společně zkonzultovat a posunout ho dál k realizaci. Nebo nás oslovte e-mailem, ve kterém se nám se svým nápadem svěřte.

 

Mezi informace, které je dobré znát pro tvorbu návrhu Vašeho itineráře patří (nemusíte hned uvádět všechny informace najednou, ale čím více, tím lépe):

 

– název školy / organizace

– telefon pro případný zpětný dotaz

– místo odjezdu

– druh dopravy

– cílová země, konkrétní město, místo nebo více míst

– termín (alespoň měsíc, přibližné datum)

– délka (počet dní nebo termín od-do)

– počet cestujících osob – studentů/žáků a jejich doprovod (alespoň přibližně)

– věk cestujících (údaj důležitý pro ubytování nebo rezervace vstupného do památek)

– pokud již víte, místa zájmu (konkrétní muzea, výstavy, události, které chcete navštívit)

– téma či zaměření, které chcete během cesty naplnit

 

> Nabídka

 

Poté, co se dozvíme všechny potřebné informace, zpracujeme a zašleme Vám nezávaznou nabídku. Ta je platná po určité časové období, ve kterém je potřeba zaslat závaznou objednávku. Po uplynutí tohoto období nabídka pozbývá platnosti a je potřeba si vyžádat její ověření, příp. aktualizaci.

 

Součástí nabídky jsou i platební podmínky, tj. časový harmonogram a rozpis výše záloh a doplatku, jejichž zásady jsou uvedeny ve všeobecných obchodních podmínkách (dále jen VOP, viz níže), případně podle vzájemné dohody.

 

Po obdržení nabídky doporučujeme přečíst VOP, čímž získáte odpovědi na možné další otázky k organizaci cesty či různým situacím.

 

● Objednávka

 

Pokud se Vám naše nabídka líbí, není důvod váhat se závaznou objednávkou!

 

Zašleme Vám připravený objednávkový formulář se všemi náležitostmi k podpisu osobou odpovědnou za pořádající školu/instituci. Smluvním partnerem je pro nás instituce a nikoli jednotliví účastníci cesty. Odesláním se pak potvrzená objednávka stává závaznou.

 

Poté máme pro Vás připravenu sadu dokumentů, která zjednoduší další administrativu např. přihlašování účastníků, informace pro rodiče nebo samotnou evidenci přihlášených a jejich plateb.

 

Může se ale také stát, že se do stanoveného termínu nepřihlásí dostatečný počet účastníků pro naplnění požadované kapacity. V takovém případě jsou v objednávce stanoveny podmínky, za kterých lze celou akci zrušit bez jakýchkoli sankcí. Včasnou vzájemnou komunikací můžeme dosáhnout i uskutečnění akce za nově odsouhlasené změny podmínek.

 

● Všeobecné obchodní podmínky

 

Pro platnost objednávky je nutný souhlas s VOP, které naleznete zde.

 


 

Kam nyní dále? Pokračovat na PROČ CESTOVAT S NÁMI, nebo pokračovat na REGISTRUJTE SE U NÁS.