Doprava

Neprovozujeme sice vlastní autobusy, vlaky ani letadla, máme ale přehled o těch spolehlivých. S námi dorazíte do svého cíle včas, bezpečně a za tu nejlepší cenu. Ať si pro svou cestu vyberete jakýkoli druh dopravy.

 

 

> Autobusová

 

I v dnešní době kvalitních navigačních sytémů je dobré vědět, že se na řidiče můžete spolehnout. Nejen že nezabloudí, ale vyjde Vaší skupině vstříc. To znamená, že nebude zaskočen pravidly pro vjezd do jednotlivých měst, která jsou omezena technickou specifikací autobusu a bude připraven poradit s nejlepšími místy pro nástup a výstup skupiny. Smluvní dopravce vybíráme velmi pečlivě. Musí splňovat přísná pravidla kvality a bezpečnosti. Dbáme na dodržování předpisů, jak našich vlastních, tak českých i mezinárodních.

 

Shrnuto a podtrženo, samozřejmostí u autobusové dopravy jsou pro nás:

 

– přistavení zdarma i při menší skupině,
– pravidelně školení řidiči,
– kvalitní, spolehlivé autobusy (včetně funkčního mikrofonu),
– možnost nabídky kvalitních lůžkových autobusů,
– možnost nabídky občerstvení na vyžádání.

 

U dopravy vlastním autobusem záměrně neuvádíme cenu za kilometr. Cenu Vám vždy nabídneme jako konečnou včetně všech daní a poplatků, aniž bychom navíc připočítávali jakékoli příplatky například za parkování, čekání, mýtné v zahraničí nebo případný převoz trajektem.

 

 

● Vlaková

 

Jestli upřednostňujete dopravu vlakem, nabízíme vyhledání optimálního spojení a zajištění hromadných jízdenek po celé Evropě včetně lůžek nebo lehátek.

 

 

● Lodní

 

Mezi možnosti zajištění těchto služeb patří zejména:
– výletní plavby parníky – například do pražské ZOO nebo přejezd mezi hradem Zvíkov a zámkem Orlík na Orlické přehradě,
– zajištění jízdenek zahraničních trajektů.